Váš košík
je prázdný

Rybaření v Břeclavi - I. liga LRU v plavané 2017

Sport

O Velikonočním víkendu proběhlo na odvodňovacím kanalé Dyje v Břeclavi 1. kolo nejvyšší soutěže v plavané čili I.liga. Závod byl stejně jako pohár minulý víkend velmi technický a převažoval lov na děličku. Ryby díky ideálnímu počasí braly velmi pěkně a o váhy přes 10 kg nebyla vůbec nouze. Hlavní lovenou rybou byli opět cejni, cejnci, plotice, karasi a tentokrát i poměrně velké množství kaprů. Po dlouhé době se našemu týmu MO MRS UHERSKÉ HRADIŠTĚ PRESTON podařilo i v 1.lize prosadit a po velmi vyrovnaných výsledcích jsme skončili na krásném 3. místě s minimální ztrátou na 1. místo. Další úspěch bylo mé nedělní vítězství v sektoru a celkové 3. místo v jednotlivcích. Závod se nám myslím velmi povedl a všem děkujeme za účast. Poháry od firmy poháry sport hobby byly odměnou pro vítěze.