je prázdný

PRESTON CUP 2016

Sport

Přerovský pohár - Preston Cup 2016

Poslední srpnový víkend 27.-28.8.2016 proběhl na řece Bečvě v Přerově jubilejní 10. ročník závodů v LRU Plavaná Preston Cup 2016. Letošní ročník provázelo nejen krásné počasí ale i velká spousta ulovených ryb. Chytalo se jak na děličku tak i na odhoz. Velkou část úlovků tvořily podoustve, parmy, ostroretky, plotice, oukleje ale chytlo se i několik slušných kaprů. Po vyrovnaných výsledcích se na stupních vítězů umístili :
1. Martin Kubík - součet 3 CIPS 35820 g
2. Radomír Chromý - součet 3 CIPS 27220 g
3. Jan Jakeš - součet 3 CIPS 22280 g

Z závodníků Preston Týmů se skvěle umístil Honza Jakeš na 3.místě a pěkné 10.místo umístil domácí Martin Kobliha.
Pro závodníky jsme se snažili vytvořit perfektní zázemí a také vyhlášení mělo úroveň, na kterou nejsme u nás na většina závodů zvyklí. Věříme , že si všichni tento závod užili a že se v příštím ročníku potkáme v hojnějším počtu . Poháry pro vítěze dodala firma Poháry sport hobby.